درباره ما

 

درباره ما

در نمایشگاه ساخت داخل (بازار تکنولوژی و نوآوری) نفت گاز و پتروشیمی، فروشندگان تکنولوژی فرصت می یابند تا ایدهها و تکنولوژیهای خود را به معرض نمایش گذاشته و برای آنها اقدام به بازاریابی نمایند. از طرفی این امکان نیز وجود دارد که متقاضیان تکنولوژی نیز تقاضاهای خود را مطرح نموده و به این صورت قدرت انتخاب بالاتری در بین گزینه ها داشته باشد.

معرفی شرکت ها و فناوری های جدید به صنایع و واحدهای صنعتی مستقر در پارس جنوبی.
– تبادل بازار و هم افزایی در خلق فرصت های جدید برای تولید کنندگان و صنعت گران داخلی.
– کشف زمینه های جدید جهت فعالیت شرکت های فناور و نوآور.
– ایجاد تصویر واضح از فرصت های منطقه پیش روی شرکت های حاضر در رویداد

رویداد مذکور از بخش های بالادستی ، میان دستی و پایین دستی صنایع نفت گاز و پتروشیمی تشکیل شده که شامل تجهیزات مکانیکی ، تاسیسات مکانیکی ، مواد ، ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی ، برق و الکترونیک، مواد شیمیایی ، فرایند ، محیط زیست و HSE ، فناوری اطلاعات، خدمات فنی مهندسی، تجهیزات و مواد حفاری، خدمات فراساحلی ، خدمات مدیریتی و سیستم های سازمانی برگزار می گردد.

در نمایشگاه ساخت داخل نفت گاز و پتروشیمی( بازار تکنولوژی و نوآوری نفت گاز و پتروشیمی ) نشست های تخصصی فنی با حضور نفرات کلیدی صنایع مستقر در پالایشگاها و سایت های پتروشیمی و شرکت های حاضر برگزار می گردد. نشست ها در حوزه های فنی مختلف مانند برق و الکترونیک ،مکانیک، مواد شیمیایی و دیگر موارد برگزار می گردند. هم اندیشی و ارایه راه کارها و همچنین تبادل اطلاعات جهت حل مشکلات در زمینه های مختلف صنایع مرتبط مورد در این پنل ها مورد بررسی قرار می گیرند.

نشست های بازرگانی و حقوقی
در بخش نشست های بازرگانی و حقوقی بازار تکنولوژی و نوآوری نفت گاز و پتروشیمی موضوعاتی مانند قراردادها ، مناقصات ، ارتباط با وندورها و غیره… از جمله موضوعاتی است که در پنل های تخصصی بازرگانی و حقوقی مورد مداقه قرار گرفته و به بحث گذاشته می شوند.

  • نشست
  • نمایشگاه